Pensjonat dla Koni


Jeśli szukają Państwo pensjonatu dla koni położonego z dala od miejskiego zgiełku, wśród pól i lasów gdzie słychać co rano śpiew ptaków i czuć zapach świeżego powietrza to zapraszamy do naszej Stajni Kaleń.

Pensjonat położony jest niedaleko Garwolina (około 25 km) a od Dęblina około 30 km. Dojazd z Warszawy możliwy jest przez Wilgę lub Kołbiel samochodem, ale również w niedaleko położonym Sobolewie jest stacja PKP gdzie zatrzymują się pociągi m.in. z Warszawy, Radomia, Czachówka, Otwocka, Dęblina.

Stajnia Kaleń jest stworzona z myślą o koniach, aby zagwarantować im w pełni bezpieczne i przyjazne warunki. Do dyspozycji jest ponad 5 ha własnych łąk i pastwisk, na których konie spędzają większą część dnia. Przy niesprzyjającej pogodzie konie sprowadzane są do boksów, gdzie czeka na nie pachnące siano. Wszystkie konie wyprowadzane są na padoki pojedynczo "w ręku". Na padokach jest zapewniony stały dostęp do wody.


Każdy koń traktowany jest indywidualnie jak nasz własny. Naszą domeną jest przede wszystkim dobro konia i to jest dla nas najważniejsze.

Pensjonat dla koni z uwagi na swoje położenie jest wspaniałym miejscem wypadowym w tereny. Okolica jest bogata w lasy, pola oraz łąki.

Na miejscu dostępny jest plac treningowy, wyposażony w przeszkody.

Oferujemy miejsce dla Państwa konia w boksie spełniającym standardy Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). Każdy wyposażony jest w żłób, automatyczne poidło oraz podstawkę na lizawkę.

Boksy są sprzątane codziennie, a w razie potrzeby dwa razy dziennie. Karmienie na życzenie może być dwa lub trzy razy dziennie owsem lub dostarczoną przez właściciela paszą.

Zakładanie derek, owijek oraz drobne zabiegi pielęgnacyjne, podawanie dodatków paszowych, suplementów oraz witamin oferujemy w cenie pensjonatu.

Nasz hotel dla koni przygotowany jest również do przyjęcia źrebiąt na odchów, rekonwalescentów, koni na emeryturę lub roztrenowanie.